Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Богдан Дубневич

Четвер, 27 грудня 2018, 12:00

Найбільше за бюджетні кошти пропіарилися брати Дубневичі та Батенко

Богдан Дубневич

З червня до жовтня у області зафіксували 85 випадків "піару" нардепів з використанням бюджетних коштів, найбільше використали – брати Дубневичі та Тарас Батенко.

Про це повідомляє ГО "Опора".

За даними моніторингу Громадянської мережі "Опора", з червня до жовтня цього року народні депутати з Львівщини 85 разів вдавались до непрямої агітації, використовуючи кошти державного бюджету. 

Як пояснив координатор спостереження за виборами ГО "Опора" у Львівській області Тарас Радь, вони відслідковували на офіційних сайтах місцевих органів влади, у соціальних мережах, медіа та інших відкритих джерелах згадки про об’єкти в регіоні, на які виділялись кошти з державного бюджету, згідно з джерелами, за "сприяння" певного народного депутата.

Відтак, лідером з "піару" за допомогою бюджетних коштів на Львівщині є член фракції Блоку Петра Порошенка Богдан Дубневич. ГО "Опора" зафіксувала 28 повідомлень про об’єкти профінансовані за його сприяння: 13 випадків –освітні заклади, 8 випадків – ремонт доріг.

Лідер партії "Українське об'єднання патріотів – Укроп" Тарас Батенко, позафракційний депутат, використовував бюджетні надходження як засіб непрямої агітації 17 разів. На інформаційному порталі Золочева  з’являлись повідомлення про відкриття дитячих майданчиків (8 разів), ремонт народних домів (4 рази) та закупівлю обладнання для медичних закладів (3 рази).

Нардеп "Народного фронту" Михайло Бондар використовував "піар" 16 разів, нардеп Блоку Петра Порошенка Ярослав Дубневич – 15 разів, Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка) і Богдан Матківський (позафракційний) – по 4 рази, Олег Мусій (позафракційний) – 1 раз.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.