Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

підпільна АЗС

ДФС

П'ятниця, 11 січня 2019, 16:12

У Кам'янка-Бузькому районі виявили підпільну АЗС

підпільна АЗС

У районі працювала АЗС, яка продавала дизпаливо без дозволів.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДФС у Львівській області.

У січні цього року у Кам’янко-Бузькому районі оперативники фіскальної служби виявили діяльність АЗС, на якій продавали дизпаливо сумнівного походження й без відповідних дозвільних документів.

Податківці вилучили автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тис грн, а також дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 тонн, орієнтовною вартістю 300 тис грн.

Наразі складено протокол про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності), який скеровано у Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Нагадаємо,у грудні 2018 року Львівська міськрада звернуласяв суд щодо розірвання договору оренди земельних ділянок з 5 юридичними особами, які встановили на орендованих ділянках незаконні автозаправні станції. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.