Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кордон

кордон

Вівторок, 15 січня 2019, 14:21

Вчителі однієї зі шкіл Львова висадили дитину з автобуса на кордоні

Вчителі школи № 98 Львова  під час поїздки на екскурсію в Італію на кордоні висадили з автобуса учня 10 класу, бо той забув вдома біометричний паспорт.

Про це у Facebook написала мати школяра Тетяна Бойко.

Мати учня стверджує, що вона помилково дала своєму сину звичайний закордонний паспорт замість біометричного. Коли це виявилось під час перетину кордону, директор школи та завуч просто висадили 15-річного хлопця з автобуса та кинули його напризволяще. Школяр, пробувши на морозі три години, вирішив самостійно добратись спершу до м. Чоп у Закарпатській області, звідки до Львова.

Мати учня стверджує, що вона дуже хвилювалась за свого сина, проте знайшлись люди, які допомогли неповнолітньому доїхати у Львів.

Тетяна Бойко наголошує, що вона пропонувала завучу школи передати біометричний паспорт сина автобусом, проте вчителька навідріз відмовилась від подібного компромісу.

Директор школи Людмила Заремба переконує, що учні та вчителі не могли довго чекати на кордоні, через те, що у хлопця були проблеми із документами.

"Протягом двох годин ми перебували на кордоні України і дві год. на кордоні Угорщини. Тільки під’їхавши до кордону Микола виявив, що паспорт не той. Отож, у мами було чотири год., щоб привезти паспорт і вона телефоном нас запевняла, що везе його. Ми шукали різні варіанти виходу, бо мали на це час, адже 2 дітей мали дозвіл лише від одного з батьків, тому терміново робили дозволи і надсилали їх.

Це все тривало більше двох годин. Після більше двох годин очікування до нас підійшов начальник зміни і повідомив, що всі можуть їхати, крім Миколи і запевнив нас, що дитина залишиться і її передадуть батькам (на той час ми знали що мама їде). Ми ще раз поговорили з мамою і впевнились, що вона погоджується на таке рішення. Дитину ми залишили зі згоди мами на начальника зміни", – повідомила директор школи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.