Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

П'ятниця, 25 січня 2019, 10:34

У Львові підняли вартість проїзду у маршрутках

львівські маршрутки

З лютого вартість проїзду у міських маршрутках зросте з 5 грн до 7 грн.

Про це стало відомо сьогодні під час засідання виконавчого комітету, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради погодив підняття проїзду у маршрутках міста до 7 грн з лютого цього року. 

Зазначимо, раніше Львівська міськрада підготувала рішення щодо безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю 3-ї групи, а також підвищення ціни на проїзд до 7 гривень.

Як заявила начальниця юридичного відділу Львівської міськради Гелена Пайонкевич, рішення виконкому щодо підняття ціни на проїзд буде дійсним лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів. Якщо перевізники відмовляться безкоштовно перевозити ці пільгові категорії населення, то вартість проїзду залишиться на рівні 5 грн.

Ще 29 листопада 2018 року приватні автопідприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути Львова, вирішили безплатно перевозити пенсіонерів, якщо Львівська міськрада підвищить тарифи на проїзд.

Додамо, 26 листопада на громадських слуханнях у міській раді громада не підтримала пропозицію підняти ціну на проїзд у маршрутках. Однак міськрада заявила, що готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

Нагадаємо, у жовтні минулого року львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.