Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

продукти харчування

П'ятниця, 25 січня 2019, 17:51

На Львівщині збільшилося виробництво харчових продуктів та цигарок

Минулого року, порівняно з 2017 роком, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 1,4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів виробництво зросло на 4%, переробній промисловості – на 3,6%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря знизився на 11,3%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах машинобудування (на 6,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 6,1%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,9%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 3,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,4%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 4,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 1,4%).

Нагадаємо, у січні-листопаді 2018 року, порівняно з цими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 2,9%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.