Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

Прес-реліз,   Понеділок, 28 січня 2019, 10:00

«Батьківщина» Львова: Підвищення тарифів на проїзд у транспорті міста – це спекуляція

львівські маршрутки

Учергове піднявши тарифи на проїзд у Львові, ані перевізники, ані міська рада досі не представили справжнього економічного обґрунтування його вартості.

Про це написала на свій сторінці у Facebook виконувачка обов’язків Львівського міського партосередку ВО «Батьківщина» Наталія Тимчій, коментуючи підняття ціни за проїзд до 7 гривень, інформує прес-служба обласної парторганізації.

На думку «батьківщинівки», виконком Львівської міської ради не мав жодного права голосувати за підняття вартості проїзду, доки немає електронного квитка, а відтак і механізму визначення реального пасажиропотоку і вартості проїзду.

«Трагізм ще в тому, що Європейський банк реконструкції та розвитку надавав місту можливість отримання кредиту на впровадження електронного квитка, але в підсумку в транспортній системі міста практичного нічого в позитивному напрямку не змінилося»,  – обурюється Наталія Тимчій.

Крім того, за словами Наталії Тимчій, ще однією вагомою вимогою є збільшення кількості автобусів на маршруті і покращення якості надання транспортних послуг – модернізація автопарку, чистота і гігієна у транспорті, доступність маршруток для усіх мешканців міста.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.