Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

пункт пропуску

Понеділок, 28 січня 2019, 15:30

Більше 40 тисяч українців у минулому році не змогли потрапити до Польщі

Основною проблемою став брак дійсної візи.

Про це повідомляє Польське Радіо.

За даними Головної комендатури Прикордонної служби, торік польські прикордонники видали 77,2 тис. відмов у в’їзді до Польщі. Найбільше – на кордоні з Україною (48,8 тис.), з Білоруссю (майже 26 тис.) і на кордоні з Росією (1,3 тис.). Найчастіше відмовляли у перетині кордону громадянам України (46,7 тис.), Росії (20,2 тис.) та Білорусі (5,5 тис.).

оловними підставами для видачі рішень про відмову у в'їзді до країни були відсутність дійсної візи або документу перебування, брак документів, що підтверджують мету в’їзду та відсутність необхідних коштів" – заявила речниця Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоліас.

Окрім цього, польські прикордонники провели також 3,6 тис. перевірок законності працевлаштування. У результаті контролю виявилося, що понад 12 тис. іноземців працює з порушенням правил. Серед тих, хто найчастіше порушував норми, були: громадяни України (19,6 тис. осіб), Молдови (400), Білорусі (370) та Грузії (246 осіб).

Нагадуємо, в 2018 році міністр здоров’я Польщі Лукаш Шумовський підтвердив, що триває робота над проектом заборони в’їзду до Польщі нещепленим громадянам інших держав.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.