Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Парк культури

Парк культури

Середа, 13 лютого 2019, 15:53

На новий атракціон у Парку культури передбачили майже мільйон гривень

ЛКП "Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького" замовив атракціон за 964 тис грн.

Львівське комунальне підприємство "Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького" оголосив тендер у системі ProZorro на атракціон сімейний "Літаюча машина", який переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартує 1 березня, а очікувана вартість послуг становить 964 810 грн.


Як йдеться у закупівлі, атракціон має бути таким: закріплений на металевій платформі автомобіль, який рухається в одну і в протилежну сторону разом з платформою по металевих направляючих (двохвильовий трек). Автомобіль повинен мати яскравий вигляд та бути оснащений мигаючими світловими вогнями з усіх боків. Крім руху і розгойдування машина повинна обертатися на 360 градусів навколо своєї осі.

Авто має бути обладнане ременями безпеки для кожного пасажира, а також атракціон повинен бути укомплектований безпечними та зручними сходами.

Довжина треку має становити 12 метрів, висота акракціону – 2,7 метрів, кількість посадочних місць – 8 дорослих або 11 дітей віком до 10 років.

Нагадаємо, у 2018 році Львівська міськрада затвердила детальний план території, який передбачає реконструкцію житлового будинку вул. Лижв’ярській, 30 під готель із рестораном.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.