Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

спорткомплекс на Сихові

спорткомплекс на Сихові

Четвер, 14 лютого 2019, 13:43

"Палац ігрових видів спорту" отримає приміщення на Маланюка

Львівські депутати надали новоствореному ЛКП приміщення на площі Маланюка.

Про це повідомляє кореспондент "Варіантів".

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали рішення про надання ЛКП "Палац ігрових видів спорту" в оренду нежитлові приміщення на пл. Є. Маланюка, 6. "За" проголосував 51 депутат.

Зокрема, в документі йдеться про передачу Львівському комунальному підприємству "Палац ігрових видів спорту" нежитлові приміщення другого поверху загальною площею 48,8 кв. м на пл. Є. Маланюка, 6 в оренду без права передачі в суборенду терміном на 2 роки 364 дні для здійснення господарської діяльності.

Нагадаємо, 24 січня львівські депутати звільнили від сплати земельного податку у цьому році новостворене ЛКП "Палац ігрових видів спорту".

Окрім того, з 3 грудня минулого року Роман Познанський очолив ЛКП "Палац ігрових видів спорту", яке міськрада Львова вирішила створити для будівництва спорткомплексу на Сихові і популяризації ігрових видів спорту.

Закупівлю на будівництво Палацу ігрових видів спорту на Сихові міськрада оголосила у листопаді 2018 року. Вартість закупівлі становить 961 744 256,80 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.