Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Давидів

Давидів

Четвер, 21 лютого 2019, 15:50

Співаки Дубневичів забруднюють нітратами землю у Давидові

Вміст нітратів у стічних водах Давидівської птахофабрики перевищує норму майже в 2 рази.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Екологи провели лабораторні досліджень стічної води, яка відводиться з території птахофабрики, що у селі Давидів Пустомитівського району на території ТзОВ "Агролайф транссервіс", та виявили перевищення норм забруднюючих речовин.

Зокрема, за результатами проведених аналізів, у воді визначено такі хімічні показники: водневий показник – 7,92 од.рН, хлориди – 85,1 мг/дм³, сульфати – 94,6 мг/дм³, сухий залишок – 540 мг/дм³, завислі речовини – 128 мг/дм³, амоній сольовий – 48 мг/дм³, нітрати – 28,2 мг/дм³, нітрити – 0,81 мг/дм³, фосфати – 1,7 мг/дм³, біохімічне споживання кисню – 310 мг/дм³, хімічне споживання кисню – 920 мг/дм³, залізо загальне – 0,54 мг/дм³, розчинений кисень – 2,2 мг/дм³, аніонні СПАР – 0,082 мг/дм³, нафтопродукти – менше 1,0 мг/дм³.

В пробі ґрунту, відібраній на місці скиду стічної води з території птахофабрики, екологи виявили перевищення вмісту нітратів в 1,9 рази.

Нагадаємо, 1 лютого екоінспекція провела перевірку на дотримання вимог природоохоронного законодавства птахофабрики в селі Давидів Пустомитівського району та виявили, що стічні води підприємства забруднюють землю.

За інформацією видання "Наші гроші. Львів", "Птахофабрика "Давидівська" належить Роману та Галині Співакам, найближчим родичам Володимира Співака, директора та співвласника ТОВ "Енергія Консалтинг" – компанії-засновниці "Львівської газети" та ТРК "Галичина" (FM "Галичина"), які перебували під контролем нардепів братів Ярослава та Богдана Дубневичів.

Керівником птахофабрики є Юрій Доскіч, відомий як начальник відділу ТОВ "АПП "Львівське", яке також належить Дубневичам.

У 2014 році Львівська облрада надала птахофабриці гірничий відвід площею 17,8 га для видобування будівельних пісків.

Нагадаємо, у 2017 році Варіанти дослідили, як живе Давидівська ОТГ через сім місяців після виборів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.