Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

торговий центр

торговий центр

Четвер, 21 лютого 2019, 16:38

В Україні скасували обмеження висоти торговельних залів

Відтепер допускається збільшувати висоту поверхів із торговельними залами за умови наявності обґрунтування з приводу механізації.

Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.

У проекті нових змін до державних будівельних норм щодо підприємств торгівлі вводиться норма, згідно з якою допускається без обмежень збільшувати висоту торговельних залів, якщо це передбачено завданням на проектування та за обов'язкового дотримання необхідних вимог.

"Оновлюючи цей ДБН, ми вирішили прибрати вимогу щодо максимальної висоти торговельних залів і запровадити можливість проектувати їх будь-якої висоти. Це дасть можливість підприємцям будувати сучасні та цікаві об’єкти, а відвідувачам – отримувати торговельні послуги в більш сучасних та комфортних приміщеннях" – заявив заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Відтак, згідно із запропонованими змінами до ДБН, допускається збільшувати висоту поверхів із торговельними залами за умови наявності відповідного обґрунтування з приводу механізації, обладнання та конструкцій. При цьому мінімальна висота від підлоги до стелі має складати не менше 3 м, а для двосвітних торговельних залів – не менше 5,8 м за наявності антресолей.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.