Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво у Львові

будівництво у Львові

П'ятниця, 22 лютого 2019, 13:45

У Львові зведуть житловий комплекс із 19-поверхівками для прикордонників

Львівська міськрада дозволила звести на вул. Володимира Великого, 10 житловий комплекс для військовослужбовців Держприкордонслужби України.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво 1-м окремим відділом капітального будівництва ДПСУ багатофункціонального житлового комплексу на території військової частини 9507 на вул. Володимира Великого, 10 з вбудованими
приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Житловий комплекс для військовослужбовців збудують із знесенням
існуючих нежитлових будівель на земельній ділянці, площею 7,1460 га, яка є державною власністю і яка призначена для розміщення постійної
діяльності Державної прикордонної служби України. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а вид використання – обслуговування будівель та споруд військової частини.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-4 – зона багатоповерхової житлової забудови (9-16 поверхів) відповідно до зонінгу Франківського району.

Висота будинків не повинна перевищувати 57 метрів, а будівлі, які знаходяться на місці будівництва, знесуть. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 40%. За попередніми підрахунками, будинок матиме 19 поверхів. Також на території житлового комплексу мають збудувати дитячий садочок.

Нагадаємо, раніше Львівська міськрада дозволила ТзОВ "Преміум-Буд" звести багатоповерхівку з паркінгами та кафе на вул. С. Голубовича, 34.

Крім цього, фірмі, яка наближена до депутатів Львівської міськради, дозволили добудувати нові поверхи у будинку на місці колишнього військкомату на вул. Личаківській.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.