Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Похорон

lv.npu.gov.ua

П'ятниця, 1 березня 2019, 14:58

У Львові поховали ще одного учасника АТО

Похорон

Ігор Гуменчук 16 ротацій ніс службу в зоні АТО та ООС.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Сьогодні відбулась панахида та поховання старшого сержанта поліції Ігоря Гуменчука, поліцейського батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Львів" Головного управління Національної поліції у Львівській області, який 16 ротацій ніс службу в зоні АТО та ООС.

 

Ігор Гуменчук народився у 1974 році у місті Бібрка Перемишлянського району. Вступив на службу в органи МВС у 1994 році. У червні 2014 року добровільно вступив у лави батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Львів" Головного управління МВС України у Львівській області. Помер 26 лютого 2019 року в місті Маріуполь, де забезпечував охорону публічного порядку.

"Господь врятував Ігоря від ворожої кулі, але серце не витримало і його земний шлях завершився тут, на полі почесних поховань, де лежать його бойові побратими – вічна йому пам'ять", - заявив генерал поліції 3 рангу Валерій Середа.

Воїна поховали на полі почесних поховань Личаківського кладовища у Львові. В останню путь правоохоронця проводжали  дружина, 3 дітей, рідні та друзі, а також співробітники та бойові побратими загиблого.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.