Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Володимир Бєглов

facebook Бєглова

П'ятниця, 1 березня 2019, 16:29

Бєглову виділять 61 тисяч гривень для розвитку інклюзивності міноритарних груп Львова

Володимир Бєглов

Дві громадські організації у галузі "Інформаційні технології та інновації" одержать фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі "Інформаційні технології та інновації", яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.

Зокрема, кошти для реалізації своїх проектів отримають Львівська міська молодіжна громадська організація "Інститут українських студій" та громадська організація "Освітній центр з прав людини у Львові".

За даними сайту YouControl, Львівську міську молодіжну громадську організацію "Інститут українських студій" зареєстрували в 2005 році Андрій Максимович, Наталія Заброцька і Микола Пех.

Громадську організацію "Освітній центр з прав людини у Львові" заснували правозахисник Володимир Бєглов, Дарина Заржицька, Антон Ткачук та Тетяна Попович.

Нагадаємо, три громадські організації у галузі "Туризм" отримали 50 тис. грн з міського бюджету Львова.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.