Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Зоряна Довганик

Зоряна Довганик

Понеділок, 4 березня 2019, 14:42

Довганик веде львівську освіту у царство безсрібності

У 2018 році начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик отримала 318 тис грн зарплати.

Про це йдеться у її декларації про доходи за 2018 рік.

Минулого року Зоряна Довганик задекларувала 318 967 грн зарплати від управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Натомість у 2017 році Довганик подала у декларації 206 085 грн зарплати. Із нерухомості у неї – квартира у Львові площею 46,6 кв.м, яку вона набула у власність у 2014 році. Вартість квартири чиновниця у декларації не вказала. Довганик живе без автівки, рахунків у банках, готівки, цінного майна, забудов, корпоративних прав.

Зазначимо, Зоряна Довганик очолює управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради з липня 2017 року. До цього вона працювала заступником начальника управління з питань освітньої політики управління освіти міськради, а з 2015 року була заступником з питань розвитку освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради.

З 20011 до 2013 року Довганик працювала на посаді начальниці відділу кадрів ПРАТ "Страхова компанія "Граве Україна", була координаторкою проекту "Економічний та соціальний розвиток Львівської області" та вчителькою географії ЛНВК школа-садок "Провесінь".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.