Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

незакоона деревина

незакоона деревина

ГУ ДФС

Четвер, 7 березня 2019, 14:40

У Краковці затримали водія, який намагався незаконно перевезти деревину

Працівники Львівської митниці ДФС виявили спробу незаконного переміщення лісоматеріалів.

Про це повідомляє Головне управління ДФС у Львівській області.

Днями в зону митного контролю пункту пропуску "Краковець-Корчова" заїхав вантажний транспортний засіб, в якому перевозили пилопродукцію з хвойної деревини 43-48 куб. м. Згідно з поданими до митного контролю документами, відправником вантажу є фізична особа-підприємець з Івано-Франківщини, одержувачем – фірма в Польщі.

За результатами експертизи встановили, що товар, який переміщували через митний кордон України, не відповідає товаросупровідним документам: частину товару "брус обрізний" об’ємом 25,205 куб. м задекларували за товарною позицією за УКТЗЕД 4409, на яку не потрібно сертифікат про походження лісоматеріалів, а насправді цей товар відповідає товарній позиції згідно з УКТЗЕД 4407, на яку потрібно такий сертифікат.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів
через митний кордон України з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1
статтею 483 Митного кодексу України. За даним фактом склали протокол про порушення митних правил, справу для розгляду скерують до суду.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.