Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

e-квиток

e-квиток

Вівторок, 12 березня 2019, 10:34

У Львові запровадять електронні квитки

Сесія міськради підтримала петицію про негайне впровадження електронного квитка

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу "Про розгляд електронної петиції "Негайне впровадження електронного квитка".

Згідно з нею, департамент житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання повинен підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.

 "У зв'язку з підвищенням тарифу на проїзд у всіх видах транспорту, вимагаю
негайного впровадження електронного квитка для прозорості встановлення
тарифів. Очевидно всім вигідно щоб ніхто нічого не знав, тому в випадку відмови пропоную безстрокове ігнорування громадянами транспорту до задоволення вищевказаних вимог", – йдеться в тексті петиції.

Назву електронного квитка визначили львів’яни через соцопитування. Назву "ЛеоКарт" запропонували 9 львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав найшвидше таку пропозицію. 14 березня 2017 року переможцю вручили сертифікат, який дає право на отримання річного електронного квитка під номером 1 на весь транспорт Львова.

Нагадаємо, 12 лютого відбулося розкриття пропозицій від учасників тендеру на розробку, постачання, встановлення та обслуговування електронних квитків. Документи на участь у тендері подали 6 компаній та консорціумів, серед них – 2 з і Львова.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.