Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Старосамбірський район

Старосамбірський район

Середа, 13 березня 2019, 16:35

Облрада Львівщини заборонила вирубку лісів на Старосамбірщині

Львівські депутати заборонили вирубку лісів у Старосамбірському районі на території майбутнього парку "Королівські Бескиди".

Вчора на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли ухвалу щодо заборони проведення рубок лісу на території Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП ЛГП "Галсільліс", де планують створити регіональний ландшафтний парк "Королівські Бескиди".

"Заборонити з 1 січня 2019 року ОКС ЛГП "Галсільліс" та його дочірнім підприємствам проведення всіх видів рубок лісу на території Старосамбірського та Дністрянського лісництв площею 8997 га, у межах яких запроектовано створення національного природного парку "Королівські Бескиди", – йдеться у проекті рішення.

Крім цього, облрада має ще звернутися до Старосамбірської районної ради з пропозицією розділити видатки на утримання охорони парку за принципом: 50% – Старосамбірська районна рада і 50% – Львівська обласна рада.

Нагадаємо, у липні у Старосамбірському районі вирішили створити національний природний парк "Королівські Бескиди". Його площа становитиме майже 9 тис га. 

На Львівщині планують створити ще два національних парки: "Надбужжя" у Сокальському районі та "Трускавецький" на Дрогобиччині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.