Новини

Соціум

аптека

аптека

Facebook Москаленка

Середа, 13 березня 2019, 12:32263

Аптека на площі Міцкевича змінить свого власника

Наразі власник приміщення "Надра України" вже уклали договір із новою фірмою.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 13 березня, НАК "Надра України", надіслав офіційне підтвердження, що в приміщенні на пл. Міцкевича аптека буде збережена.

"Після кількамісячних перемовин, нарад, зустрічей та листування, отримав офіційний лист від керівника "Надра України". Власник приміщень, врахувавши нашу позицію, прийняв остаточне рішення, як вказано в листі, забезпечити функціональне використання приміщень виключно під аптеку. Для цього вже укладено угоду з новою аптекою, оскільки попередня аптека – це юридична особа ТзОВ "Аптека на Марійській", прийняла рішення про переїзд на іншу адресу" – заявив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Аптека на пл. Міцкевича, 8 відкрилася у 1920 році. У приміщення збережені історичні меблі, виготовлені за проектом архітектора Генриха Заремби.

Нагадаємо, що 10 січня керівництво керівництво аптеки, що знаходиться за адресою площа Міцкевича, 8, заявило про те, що переїжджає на нове місце й буде проводити торгівлю гомеопатією на вулиці Зеленій, 115Б.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: