Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

зустріч з представниками Канадської місії спостерігачів

Радикальна партія Олега Ляшка

Прес-реліз,   Середа, 13 березня 2019, 16:26

Ляшко та його команда подають іншим приклад ведення чесної боротьби на виборах президента – Іщук

зустріч з представниками Канадської місії спостерігачів

Олег Ляшко є прикладом для всіх інших кандидатів, як потрібно чесно вести виборчу кампанію.

Голова Львівської ТО РПЛ Микола Іщук вважає, що на Львівщині Радикальна партія Ляшка та її кандидат – лідер партії Олег Ляшко слугують прикладом для всіх інших кандидатів, як потрібно чесно вести виборчу кампанію.

«Ми ведемо виборчу кампанію чесно, не використовуємо методи обливання брудом інших партій та кандидатів. У Львівській області я  можу відповідати на 100% за це. Однак ми уважно моніторимо та аналізуємо дії інших кандидатів та їх команд, а також дії на предмет можливих порушень та ведення нечесної боротьби», – заявив  Іщук під час зустрічі з представниками Канадської місії спостерігачів в Україні, яка відбулась сьогодні у Львові.

Виборча кампанія на Львівщині цьогоріч проходить, як і завжди, в «кращих» українських традиціях та реаліях, – вважає політик.

«Ляшківці  докладають максимум зусиль для того, щоб не допустити порушень на виборах. Ми працюємо в рамках закону, а також приділяємо багато уваги навчанню  членів нашої команди щодо попередження порушень, особливо можливих в день виборів»,– сказав Микола Іщук.

Іщук вважає, що наявність 39 кандидатів на посаду президента України свідчить недостатній  політичний рівень нашого суспільства, а також про застосування брудних технологій з боку окремих кандидатів. «В таких умовах виборцю складно зробити правильний вибір, отож існує загроза, що при владі в Україні залишаться ті, які вміють лише одне – красти та брати хабарі, а не чесно працювати», – зазначив Микола Іщук.

«Ми розуміємо, що нашій країні потрібні швидкі зміни. І повірте, вони відбудуться дуже швидко з приходом до влади нашого лідера Олега Ляшка. Наше завдання – розбудувати власну економіку, дати роботу і гідну зарплату українцям на Батьківщині,  встановити справедливі тарифи на газ, забезпечити якісне медичне обслуговування тощо. Все це є програмі Олега Ляшка», – пояснив керівник виборчого штабу.

Іщук відзначив позитивну динаміку рейтингу довіри до Олега Ляшка, як до кандидата в президенти, на Львівщині.

«На зустрічі з Олегом Ляшком  та народними депутатами від нашої партії приходять сотні прихильників. Вони довіряють нашому лідеру і покладають на нього великі надії. Разом ми переможемо», – резюмував Микола Іщук. 

Сьогодні, 13 березня, голова Львівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка, керівник виборчого штабу на Львівщині Микола Іщук зустрівся з представниками Канадської місії спостерігачів в Україні, зокрема Юрієм Андрийовичем та Расселом Маккінзі.  Під час зустрічі обговорили передвиборчу кампанію партії на Львівщині, готовність до виборів та бачення їх прозорості сьогодні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.