Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

готель "Соната"

google.com.ua

П'ятниця, 22 березня 2019, 13:56

У Львові добудують готель "Соната"

готель "Соната"

Львівська міськрада дозволила розширити готель "Соната", добудувавши нові приміщення.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію ТзОВ "Сихів-Сервіс" з розширенням будівлі готелю "Соната" за рахунок добудови вхідної групи на вул. Морозній, 14. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Розширити готель, який знаходиться на земельній ділянці, площею 0,2116 га, що є комунальною власністю і призначена для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, планують через добудову будівлі висотою 5 метрів на вул. Морозній, 14. 

Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 0,074%, а функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-2 – зона центру ділової, громадської діяльності місцевого значення відповідно до плану зонінгу Сихівського району. 

Міськрада зобов'язала ТзОВ "Сихів-Сервіс" розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Сихів-Сервіс" зареєстрований на вул. Морозній у Львові з 2008 року, займається діяльністю готелів і подібних засобів тимчасового розміщування. Кінцевими власниками фірми є Віра Півень (Закарпаття) та Ігор Машталер (Львів) ,якому також належить ТзОВ "ММ-Логістик", а його дружині, Ірені Машталер – ТзОВ "Євроготель" на вул. Тершаковців у Львові. 

Розмір статутного капіталу підприємства становить 29 983 022 грн.

Нагадаємо, що виконком також дозволив звести фірмі зі Львова 12-поверховий будинок з підземним паркінгом на вул. П. Шафарика, 11.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.