Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Понеділок, 25 березня 2019, 15:25

З двох нелегальних АЗС податківці вилучили паливо вартістю 700 тис гривень

В останній декаді березня 2019 року податковою міліцією Львівщини виявлено ще 2 нелегальні АЗС.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

В останній декаді березня 2019 року в межах операції "Акциз-2019" податкові міліціонери Головного управління ДФС у Львівській області в Бузькому та Сокальському районах Львівської області задокументували діяльність ще 2 АЗС, на яких здійснювалась реалізація дизпалива сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Митники описали 2 автозаправні комплекси орієнтовною вартістю 200 тис грн, а також дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 17 тонн, орієнтовною вартістю 500 тис грн.

Правоохоронці склали протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення („Порушення порядку провадження господарської діяльності”), який скеровали у Сокальський та Буський районні суди Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Загалом, з початку 2019 року виявили правопорушення на 14 АЗС області, з них у 9 випадках складено адмінпротоколи, а ще в 5-ти випадках проведено слідчі дії в межах кримінальних проваджень.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.