Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

фонтан біля Оперного театру

фонтан біля Оперного театру

Вівторок, 2 квітня 2019, 18:09

У Львові провалили закупівлю на ремонт фонтану біля Оперного театру

Галицька РА відмінила закупівлю на ремонт фонтану біля Оперного театру вартістю 480 тис грн.

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з поточного ремонту чаші фонтану та підпірних стінок перед театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької на території Галицького району Львова, які переможець тендеру має надавати до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 25 березня, у ньому взяли удасть ФОП Луць Василь Григорович та ЛКП "Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району", однак їх пропозиції відхилили. Додамо, очікувана вартість послуг становила 480 000 грн.

 

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має розбирати покриття пiдлог з керамiчних плиток у фонтані, провести гідроізоляцію, прибрати фонтан від сміття тощо.

 

Нагадаємо, у лютому Галицька РА замовила обслуговування 8 фонтанів, які знаходяться на території району: фонтан перед Оперним театром, фонтан на пл. Марійській, 4 фонтани на пл. Ринок, фонтан "Водолій" на вул. Коперника, фонтан на пл. Маланюка. Також сюди входить обслуговування системи поливу на пл. Ринок.

Додамо, минулоріч обслуговавання з квітня до листопада 4 фонтанів у центрі міста обійшлося у 300 тис грн з бюджету Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.