Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

НСК Олімпійський

НСК Олімпійський

unian.ua

Вівторок, 9 квітня 2019, 14:42

Дебати на стадіоні "Олімпійський" можуть обійтися у 20 мільйонів гривень

ЦВК виділила близько 6 млн грн з держбюджету на дебати кандидатів у президенти, однак для їх проведення на НСК "Олімпійський" потрібно не менше 20 млн грн.

Про це повідомляє Детектор Медіа.

Як заявила керівниця компанії Starlight Entertainment Наталія Гончар, трансляція президентських дебатів на стадіоні НСК "Олімпійському" може коштувати до 20 мільйонів гривень.

"До 20 млн гривень – якщо розглядати цей майданчик для проведення масового заходу, з трансляцією на ТБ, з попереднім анонсуванням у засобах масової інформації тощо (якщо це комерційний продукт). Якщо дуже грубо округлити, то саме в таку суму виллються витрати на організацію дебатів на "Олімпійському" з першими особами і заповненими трибунами", – зазначила Наталія Гончар.

Також за її словами, половина вказаної суми може піти на оренду майданчика, будівництво сцени, комунальні послуги, оренда техніки, охорона тощо.

Натомість, як повідомляє Українська правда, у "Суспільному" заявили, що для проведення дебатів можуть надати 5 мільйонів 767 тисяч гривень державних коштів, які Центральна виборча комісія виділила Національній суспільній телерадіокомпанії на цей захід.

Нагадаємо, сьогодні голова національної телерадіокомпанії Зураб Аласанія запропонував організувати ток-шоу після президентських дебатів, які мають відбутися 19 квітня.

Крім того, керівництва МВС та Нацполіції обговорили організацію охорони на стадіоні НСК "Олімпійському" на час проведення дебатів.

Додамо, Володимир Зеленський відмовився від проведення дебатів у студії "Суспільного" і наполягає, щоб зустріч із суперником Петром Порошенком відбулася саме 19 квітня на стадіоні НСК "Олімпійському". Натомість ЦВК наполягає, що президентські дебати мають відбутися в телестудії "Суспільного".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.