Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ПАТ "Алмазінструмент"

скрін з google.maps

Середа, 10 квітня 2019, 16:42

У Підзамче на місці "Алмазінструменту" збудують житловий квартал

ПАТ "Алмазінструмент"

На території колишнього львівського заводу з виробництва штучних алмазів зведуть житлово-офісний комплекс та дитячий садок.  

У Львівській міській раді оприлюднили детальний план території, у якому передбачається будівництво житлово-офісного комплеку, дитячого садочка, торгово-розважального центру, апарт-готелю, зони коворкінгу та підземний паркінг. 

В проекті вказали ділянку, яку планують забудувати. За даними ДПТ новий квартал збудують на місці колишнього Львівського заводу з виробництва штучних алмазів ПАТ "Алмазінструмент" орієнтовною площею 19 га.

"Територія промпідприємства ПАТ "Алмазінструмент" використовується не за призначенням. Територія перебуває в занедбаному стані, виробнича діяльність призупинена, окремі корпуси роздані під оренду, основні перебувають в незадовільномі стані" – йдеться у документі.

Натомість на половині території збудують житлові будинки висотою 4, 7 та 9 поверхів, в яких буде майже 900 квартир. Згідно з проектом, тут зможуть жити приблизно 2 386 мешканців.

Решту ділянки використають під інші споруди. Зокрема, на 3,7 тис. м² збудують невеликий торгово-розважальний комплекс. Ще 6 тис. м² займе апарт-готель, близько 3,3 тис. м² займатимуть офіси та ще 1,5 тис. м² виділили для зони коворкінгу.

Ще 2 га займе дитячий садок та школа, в яких зможуть навчатися понад 400 дітей.

Крім цього, у будинках облаштують підземний паркінг на 972 машиномісця. Також на нижніх поверхах житлово-громадських комплексів планують розмістити близько 100 магазинів та 7 закладів харчування. 

Додамо, що на території майбутнього кварталу, а також при вході розташовані пам’ятки архітектури місцевого значення, зокрема дві статуї левів. Крім того, квартал знаходиться в межах історичного ареалу міста. 

Також завод "Алмазінструмент" розташований на території колишньої фабрики Бачевського, що виробляла алкогольну продукцію. Більшість будівель звели ще на початку ХХ століття.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться о 18:00 год 15 квітня у Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Також до 4 травня мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.

Нагадаємо, цьогоріч відновлять фонтан біля Підзамче, на що витратять більше 160 тис грн з бюджету Львова.

Варіанти пропонують фоторепортаж мандрівкою Підзамчем: з 1899 у 2015.А також дослідження розвитку Підзамча на тлі урбаністичних, політичних та історичних процесів останніх століть.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.