Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сирени

сирени

Вівторок, 16 квітня 2019, 16:01

У Львові оновлюють систему оповіщення населення

Львівська міськрада замовила два комплекти обладнання для оповіщення населення за 480 тис грн.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради оголосило тендер у системі ProZorro на комплект кінцевого обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення населення, який переможець тендеру має подати до 31 липня 2019 року.

Аукціон стартує 2 травня, а очікувана вартість послуг становить 480 000 грн.

Як вказано у закупівлі, йдеться про два комплекти обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення населення, призначені для озвучення відкритих територій з житловою та промисловою забудовою, відкритих місць з масовим перебуванням людей, в умовах підвищеного рівня шуму навколишнього середовища. 

Один такий комплекс переможець тендеру має поставити у будівлю Львівської міської ради на площі Ринок, 1, а другий – у будівлю Шевченківської районної адміністрації на вул. Липинського, 11.

Крім цього, переможець тендеру має не лише поставити міськраді ці комплекти, а також й здійснити їх монтаж і підключити. Гарантія на ці комплекти має становити не менше одного року.

Нагадаємо, у січні цього року у Львові передбачили близько 1,7 млн грн з бюджету міста на придбання електричних сирен та вуличних гучномовців, у межах Програми вдосконалення і розвитку територіальної (місцевої) системи централізованого оповіщення у м. Львові на 2019-2022 роки.

Додамо, у листопаді 2018 року Львівська міська рада затвердила програму про удосконалення системи цивільного оповіщення.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.