Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Хміль

Вівторок, 16 квітня 2019, 16:27

Нардеп Хміль підтримуватиме Порошенка у другому турі

Михайло Хміль

Народний депутат Михайло Хміль закликає підтримати Петра Порошенка у другому турі президентських виборів.

Народний депутат Михайло Хміль (Народний Фронт) закликає у другому турі президентських виборів підтримати Петра Порошенка.

"Дорогі краяни! Вважаю, що в цей надважливий час жоден із нас не має права жити за принципом "моя хата з краю". Як народний депутат, що присягав боронити суверенітет і незалежність України, звертаюся до Вас із закликом підтримати у другому турі президентських виборів зрозумілого нам прозахідного кандидата – чинного президента і Головнокомандувача України Петра Порошенка. Ми не маємо права зійти із нашого курсу, визначеного Революцією Гідності – зі шляху інтеграції в ЄС і НАТО.

У мене, як і у багатьох із Вас, є зауваження та вимоги до чинного Глави держави. Це нереформована судова система, фіктивна, а не реальна боротьба з корупцією, тяжіння до авторитаризму, неправильна кадрова політика, що не відповідала потребам і запитам громадянського суспільства на нових професійних лідерів. Було чимало розчарувань, однак таки був чітко зафіксований проєвропейський курс. Ми спромоглися надати відсіч Росії, сформувати антипутінську коаліцію і заявити про себе як  незалежна держава, яка хоче остаточно звільнитися з-під совка і впливу русского міра" – наголошує народний депутат.

Також нардеп Хміль вважає, що українські виборці жодних обставин не мають допустити реваншу проросійських сил на парламентських виборах.

"Сьогодні не час експериментувати, голосувати "супроти" чи "на зло". Не час обирати невизначеність та непрогнозованість, яку декларує опонент чинного Президента. Тим паче, що Зе-підтримку висловлюють Охлобистін, Жириновський та інші недруги України. Не можна допустити, щоб ця сама невизначеність поховала наш шанс на справжню духовну свободу України. Бо сьогодні, як влучно сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), дуже важливо, щоби ворог "не приспав нашу чуйність", щоб ми не "плили за течією", відмовившись від наших стремлінь та ідеалів. Не даймо нікому висміяти України, глумитися над кров'ю і стражданням нашого народу, який ціною власного життя виборює справжню свободу! З огляду на це закликаю Вас, українці, не дати ворогам жодного шансу скористатися нашими сумнівами і за жодних обставин не допустити реваншу проросійських сил на парламентських виборах. Слава Україні!" – зазначає Михайло Хміль.