Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Антонищак

Андрій Антонищак

Четвер, 18 квітня 2019, 13:35

Антонищак зупинив конкурс на посаду голови ДМС

Суд задовольнив позов нардепа Андрія Антонищака про зупинення конкурсу на  посаду голови Державної митної служби.

Про це повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію розпорядження уряду про оголошення конкурсу на посаду голови Державної митної служби через позов народного депутата від Блоку Петра Порошенка Андрія Антонищака.

Зокрема, згідно із позовом Антонищака, теперішній конкурс на цю посаду порушує розпорядження уряду "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби".

"Суд ухвалюючи рішення про задоволення заяви про забезпечення позову виходив з того, що невжиття таких заходів, очевидно, може призвести до того, що захист прав, свобод та інтересів заявника, на захист яких подається адміністративний позов, стане неможливим, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат", – йдеться у заяві суду.

Відтак, 17 квітня суд вирішив задовольнити заяву нардепа та заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби проводити цей конкурс на підставі зазначеного розпорядження уряду.

Нагадаємо, на початку березня уряд схвалив запуск розподілу Державної фіскальної служби на Державну митну службу і Державну податкову служу, а на наприкінці березні оголосив конкурс.

Під час виборів до Верховної Ради у жовтні 2014 року Андрій Антонищак пройшов у парламент у складі партії "Блок Петра Порошенка". Антонищак з 2011 року був приватним підприємцем, а з 2007 до 2011 рік працював директором роздрібної торгівлі в ПП "ТВ" Галм'ясоком". Зараз він є віце-президентом ВГО АППУ та керівником ГО "Я Львівянин".

У 2018 році Антонищак придбав нову іномарку і земельну ділянку, а його дружина – землю на Пустомитівщині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.