Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

будівництво у Львові

будівництво у Львові

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:51

ДБР розкошуватиме офісом на Трускавецькій

Львівська міськрада дозволила управлінню Державного бюро розслідувань збудувати адміністративну будівлю на вул. Трускавецькій – вул. Підстригача.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Львові, адміністративної будівлі органу державної влади з господарськими будівлями та контрольно-пропускним пунктом на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача.

Приміщення збудують на ділянці між вулицею Трускавецькою та вулицею Академіка Я. Підстригача, площею 0,9830 га. Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності та призначена для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Функціональне призначення земельної ділянки – зона КС-5 – зона розміщення об'єктів 5-го класу санітарної класифікації.

У Львівській міськраді встановили, що висота будівлі після реконструкції не повинна перевищувати 31 метр (що визначається від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини стін останнього поверху). При необхідності граничну висоту будівель узгодити з Державним підприємством "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького".

Також виконком затвердив, що новий об'єкт повинні будувати з відступом від існуючої споруди з півдня – 19,0 м та від межі земельної ділянки зі сходу – 4,5 м.

Нагадаємо, сьогодні Виконком Львівської міської ради дозволив на вул. Топольній, 4 збудувати п'ять 10-поверхових будинків з вбудованими початковою школою та дитячим садочком.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.