Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

колектор на вул. Стуса

колектор на вул. Стуса

facebook.com

Середа, 24 квітня 2019, 09:48

У Львові дослідили причини неприємного запаху на вулиці Стуса

Сморід у колекторі на Сихові надзвичайно концентрований через розділену дренажну систему і каналізацію.

Про це повідомляє спільнота "Дослідники Львова" на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сьогодні ми досліджували колектора на проспекті Червоної Калини. Щоб дізнатися чому так завжди смердить на Стуса внизу. У цей колектор входить весь Сихів включно з Козельниками. Потім цей потік нечистот по вулиці Стуса впадає у Полтву (коло Стрийського ринку та пам’ятника Грушевському).

А далі через весь центр валить на очисні споруди. А так як Сихів це чи не єдиний район міста що має розділену дренажну систему (Зубру) і каналізацію (Полтву) – то й запах у колекторі стояв особливо концентрований. Бо не було природніх джерел чистої води щоб його розбавити", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення встановити тут нову вентиляційну систему, яка дозволить позбутися неприємного запаху.

Як пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, будівництво колектора на вул. Стуса стартувало ще у 2015 році і вартувало 17 млн євро.

Зазначимо, протяжність каналізаційного колектора на вул.Стуса – пр.Червоної Калини, діаметром 900 та 1600 мм, складає 1650 метрів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.