Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Школа

Школа

sites.google.com

Середа, 24 квітня 2019, 10:06

Восьмикласниця "замінувала" школу на Коперника

Батьків учениці, яка повідомила про замінування школи на вул. Коперника, можуть притягнути до відповідальності.

Головне управління Національної поліції у Львівській області

Сьогодні близько 15:00 год на оперативну лінію 102 зателефонувала невідома особа, яка повідомила про замінування школи на вулиці Коперника у Львові.  

Поліцейські встановили, що повідомлення про замінування у поліцію надала 14-річна учениця цієї школи, яка навчається у 8 класі. Дівчинка зателефонувала у поліцію з чужого мобільного телефону.

На даний час правоохоронці опитують школярку в присутності її батьків. Вирішується питання правової кваліфікації даної події та притягнення батьків неповнолітньої до адміністративної відповідальності.

За подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.

За подібні необдумані вчинки дітей адміністративну відповідальність нестимуть їх батьки. Відповідно до ст. 183 "Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб" та ст. 184 "Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей" КУпАП дорослим доведеться сплатити штраф. у розмірі від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-5100 грн).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.