Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Четвер, 25 квітня 2019, 17:27

На вулиці Пасічній у Львові можуть курсувати нові маршрутки

Львівські депутати підтримали електронну петицію про вирішення проблеми із транспортом для мешканців житлового комплексу "Пасічний".

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію з вимогою забезпечити транспортне сполучення житлового комплексу "Пасічний" з іншими частинами міста. "За" проголосували 45 депутатів.

Ще 25 січня на порталі е-петицій була зареєстрована петиція Тетяни Кордіяки "Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу "Пасічний" з іншими частинами міста", яка станом на 18 березня цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

У тексті петиції вказано, що міськрада має облаштувати зупинку громадського транспорту на перехресті вулиць Пасічна-Пирогівка поруч з житловим комплексом "Пасічний", адже станом на сьогодні тут повністю відсутнє транспортне сполучення з іншими частинами міста, а найближча зупинка знаходиться на вул. Зеленій (вул. Зубрівська) на відстані майже 1 кілометр від будинків.

Крім цього, навіть з вул. Зубрівської відсутнє сполучення з вокзалом, районом вулиці Сахарова, Городоцька, Героїв УПА, тому автор петиції просить міськраду вирішити це питання.

"У комплексі знаходиться 6 заселених багатоквартирних будинків, також 2 на стадії завершення, будуються додаткові будинки, окрім цього поруч з ЖК "Пасічний" розташований комплекс Villa Magnolia, який теж позбавлений сполучення", – наголошує автор петиції.

Депутати підтримали петицію і доручили до підготувати дорожню карту щодо вирішення цього питання.

Додамо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.