Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Замарстинівська, 23

вул. Замарстинівська, 23

google.com.ua

Понеділок, 6 травня 2019, 12:57

Міськрада Львова вдвічі зменшила вартість приміщення на вулиці Замарстинівській

Львівська міськрада продає приміщення на вул. Замарстинівська, 23 за 85 тис грн, що становить на 50% менше, ніж його початкова вартість.

Управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге виставило на продаж у системі ProZorro приміщення цокольного поверху на вул. Замарстинівська, 23у Львові, загальною площею 17,7 кв.м.

Чотириповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Шевченківському районі Львова у межах історичного ареалу міста. Він побудований у 1910-х роках у стилі раціональної постсецесії, фасад будинку має оригінальний декор у стилі середземноморської готики. До війни тут містилася перукарня Саландера.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 2 травня. становила 170 916 грн, однак тепер її зменшили до 85 458 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що приміщення не придбали під час першого етапу, відтак, повторний аукціон оголошується зі зниженням стартової ціни на 50%.

Повторний аукціон стартує 22 травня.

Нагадаємо, на території колишнього львівського заводу з виробництва штучних алмазів ПАТ "Алмазінструмент" планують збудувати житлово-офісний комплекс та дитячий садок.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.