Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Зураб Аласанія

Радіо Свобода

Вівторок, 7 травня 2019, 10:20

Аласанія залишатиметься очільником "Суспільного" до закінчення свої відпустки

Зураб Аласанія

Зураб Аласанія пішов в офіційну відпустку, щоб не бути звільненим 6 травня.

Про це повідомив директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, Голова правління НСТУ Зураб Аласанія оскаржив у суді рішення про звільнення, яке вважає незаконним. "Суд мав право призупинити це звільнення до вирішення справи по суті. Однак суд не захотів цього робити. Наступний розгляд справи буде аж 11 червня", – йдеться у дописі.

Шевченко також додав, що Аласанія скористався можливістю Кодексу законів про працю, щоб використати наприкінці роботи всю відпустку, яка залишилася.

"Таким чином, Зураб Аласанія пішов у відпустку і ще залишається на посаді, до завершення відпустки. Все й далі висить у підвішеному стані і можливо компромісним було б рішення самої Наглядової ради відкласти звільнення до вирішення справи судом. Адже сумніви у законності рішення є великими", –  заявив Шевченко.

Нагадуємо, Аласанію обрали головою правління НСТУ у квітні 2017 року. До того він був генеральним директором Національної телекомпанії України, доки у 2016 році не подав у відставку "у зв'язку із катастрофічною ситуацією з фінансуванням телерадіомовлення".

1 лютого Наглядова рада НСТУ прийняла рішення про відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління "Суспільного" мовлення.

Додамо, у вересні 2018 року ОБСЄ закликала українську владу відновити мовлення Національної громадської телерадіокомпанії "UA: Перший" і терміново вирішити проблеми з її фінансуванням.

13 лютого Наглядова рада НСТУ відтермінувала звільнення Зураба Аласанії до 6 травня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.