Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Святослав Юраш

ФБ Андрія Юраша

П'ятниця, 10 травня 2019, 17:16

Син Юраша став на рушничок щастя у православнім Стамбулі

Святослав Юраш

Радник Володимира Зеленського Святослав Юраш одружився в соборі Святого Георгія у Стамбулі.

Про це повідомляє Андрій Юраш на своїй сторінці у Фейсбуці.

Син львівського релігієзнавця Андрія Юраша, який до свого призначення у Міністерстві культури працював в ЛНУ ім. Івана Франка на кафедрі телебачення та радіомовлення, Святослав Юраш, радник новообраного президента України Володимира Зеленського, взяв шлюб у головному храмі Константинопольського Вселенського Патріархату – соборі Святого Георгія у Стамбулі.

"Перед церемонією молодят та їхніх близьких прийняв архієпископ Константинополя – Нового Риму і Вселенський Патріарх Варфоломій, благословив і обдарував усіх пам'ятними дарами. Потім відбувся чин обручення, який звершив настоятель кафедрального патріаршого собору Святого Георгія отець Віссаріон. Сам обряд вінчання здійснив митрополит Прусський Елпідофорос" – заявив Андрій Юраш.

За його словами, участь у церемонії взяли близько 50-ти гостей з України.

"Важливо відзначити, як старалися всі греки-священнослужителі робити виголоси і співати окремі молитви та піснопіння українською мовою... Отож, усвідомивши все це системно, приходиш до переконання, що весілля, яке відбулося на Фанарі, – це хоч і маленька справа, але це саме та річ, яку можна і треба робити, щоб, з одного боку, віддячити Вселенському Патріархові за великий дар автокефалії для нашої Церкви і Держави, а з іншого боку, щоб максимально зміцнювати українську ідентичність у Світовому Православ'ї. Сподіваємося, що через рік знову вирушатимемо на Фанар – того разу на хрестини" – додав Андрій Юраш.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року президент Петро Порошенко нагородив Андрія Юраша орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Додамо, раніше Варіанти  спілкувалися з Андрієм Юрашем щодо релігійної ситуації в Україні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.