Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

телерадіомовлення

телерадіомовлення

ukrinform.ua

Вівторок, 21 травня 2019, 12:16

"Перший Західний" придбає новий комплекс радіостанції у фірми з Києва

ТРК "Перший Західний" замовив обладнання для виробничо-мовного комплексу радіостанції за 2 млн грн у київської фірми.

КП "Телерадіокомпанія "Перший Західний" провів тендер у системі ProZorro на обладнання для виробничо-мовного комплексу радіостанції, яке переможець тендеру має поставити до 1 серпня 2019 року.

Аукціон стартував 24 квітня, на нього подали свої пропозиції два учасника: ТОВ "Комтел" та ФОП Володимир Бутко, які запропонували продати обладнання за 2 058 788,76 грн і 2 099 744,96 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "Комтел", а очікувана вартість послуг становила 2 100 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, йдеться про комплекс для виробництва, ефірного та інтернет мовлення радіопрограм, а також формування відеоверсії програм для розміщення в інтернеті та телеканалі, який складається з радіостудію ефіру, транспортування та обробка ефірної програми, студії звукозапису та телевізійної студії. Обладнання повинно мати характеристики, що забезпечать цілодобове мовлення. 

За даними порталу YouControl, ТОВ "Комтел" зареєстрована у Києві, займається оптовою торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього. Власниками фірми є кияни Дмитро Омелянюк та Іван Омелянюк. Розмір статутного капіталу фірми становить 487 393,90 грн.

Зазначимо, минулоріч каналу вдалося виграти частоту на радіо – радіостанція "Радіо Перше" звучить на частоті 88,2. Також минулого року "Перший Західний" заробив 3,5 млн грн.

Крім цього, у січні цього року телеканал "Перший Західний" отримав дозвіл на тимчасове мовлення в Луганській області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.