Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Володимира Великого 2-4

вул. Володимира Великого 2-4

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 17 травня 2019, 13:39

На вулиці Володимира Великого збудують офіс з 3-поверховим паркінгом

Перед приміщенням ІТ-компанії Edvantis Software у Львові планують збудувати новий 5-поверховий офіс з прибудованим паркінгом.

Сьогодні, 17 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та на будівництво адміністративно-офісної будівлі багаторівневим паркінгом на вул. Володимира Великого, 2-4. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Приміщення збудують на ділянці між будинками №2 та №4, площею 0,0913 га. Земельна ділянка знаходиться у приватній власності та призначена для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

Тут планують збудувати 5-ти поверхове офісне приміщення та облаштувати білня нього багаторівневий паркінг на 65 місць. У міськраді зазначили, що парковка буде трирівневою. Також окремо встановлять місця стоянки велосипедів.

Дозвіл від міської ради на будівництво отримав громадянин Тарас Дідик. За даними порталу YouControl, він є власником ТзОВ "Західбудкапітал", яке більше 8 років займається добуванням сирої нафти, а також є співвласником ТзОВ "Львівська інвестиційна компанія", яка понад 15 років займається будівництвом.

Зазначимо, що за адресою вул. Володимира Великого, 2, знаходяться офіси ІТ-компанії Edvantis Software.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона ТР-3 – зона
транспортної інфраструктури відповідно до детального плану території у межах вул. В. Янева, вул. Стрийської, вул. Володимира Великого, залізничної колії. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 82%.

У Львівській міськраді встановили, що висота будівлі після реконструкції не повинна перевищувати 19 метрів.

Нагадаємо, сьогодні виконком міськради заборонив будівництво багатоповерхівки на вулиці Горбачевського, 19, а на цій ділянці облаштують сквер.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.