Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. І.Огієнка, 20

вул. І.Огієнка, 20

google.com.ua

Понеділок, 10 червня 2019, 13:18

У Львові продали приміщення на вулиці Огієнка підприємцю з Харківщини

Львівська міськрада продала приміщення на вул. І.Огієнка, 20 за 151 тис грн мешканцю Харківської області.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення першого поверху на вул. І.Огієнка, 20 у Львові, загальною площею 16,8 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 16 травня, становила 302 184 грн, однак її зменшили до 151 092 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що приміщення не придбали під час першого етапу, відтак, повторний аукціон оголошується зі зниженням стартової ціни на 50%.

Повторний аукціон стартував 5 червня, свої документи на нього подали 14 учасників, а переможцем обрали підприємця Василя Фадєєва (смт. Пісочин Харківської області), який з 2007 року займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів та є власником ТзОВ "Українська фінансово-будівельна група" (Харків).

Чотириповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Галицькому районі Львова в наближеній до центру частині міста. Поруч знаходяться: житлові будинки з вбудованими на перших та цокольних поверхах комерційними об'єктами, магазини, кафе-бари, відділення банків, Церква святої Анни, Театр ім. Лесі Українки, Львівський кооперативний коледж економіки і права, Львівська правнича гімназія, Клінічна лікарня Львівської залізниці, Львівський державний цирк, Архикатедральний Собор Святого Юра, школа, дитячий садочок.

Нагадаємо, Львівська міськрада продала приміщення у будинку на площі Ринок, 37 за 45 млн грн фірмі з Києва. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.