Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

площа Ринок, 37

площа Ринок, 37

Четвер, 2 травня 2019, 11:21

Кам’яницю на площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО продали за 45 мільйонів гривень

Львівська міськрада продала приміщення у будинку на площі Ринок, 37 за 45 млн грн фірмі з Києва.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro нежитлові приміщення на площі Ринок, 37 у Львові, загальною площею 246,9 кв.м.

Будинок є пам’яткою архітектури національного значення і розташований в межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (Галицький район Львова).

Аукціон стартував 2 травня, участь у ньому взяла лище одна компанія – ТОВ "Дейлор Консалт", що запропонувала викупити це приміщення за 45 576 875,59 грн. Додамо, початкова вартість приміщення становила 41 008 200 грн. 

За даними порталу YouControl, ТОВ "Дейлор Консалт" зареєстроване з листопада2018 року у Києві, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Власником та керівником фірми є Юрій Пузь з Полтавської області. керівник цієї фірми був змінений 7 днів тому, а розмір статутного капіталу підприємства становить 1 000 грн, що є недостатнім для здійснення підприємницької діяльності.

Зазначимо, 4-поверхова кам'яниця "Ґросваєрська" є пам’яткою архітектури національного значення, побудована орієнтовно у ХVІІ столітті. Її нахва походить від прізвища власника будинку, доктора медицини Мартина Ґросваєра, бургомістра Львова з 1648 року. Будинок стоїть на видовженій ділянці приринкового кварталу, яка забудовувалася з XIV– XV ст. Упродовж останніх років на 1-му поверсі кам’яниці функціонує галерея "Арт-11".

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.