Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

площа Ринок, 37

площа Ринок, 37

Понеділок, 15 квітня 2019, 13:30

Кам’яницю на площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО продають за понад 40 мільйонів гривень

Львівська міськрада продає приміщення у будинку на площі Ринок, 37 за 41 млн грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж у системі ProZorro нежитлові приміщення на площі Ринок, 37 у Львові, загальною площею 246,9 кв.м.

Будинок є пам’яткою архітектури національного значення і розташований в межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (Галицький район Львова).

Аукціон стартує 2 травня, а початкова вартість приміщення становить 41 008 200 грн. 

Зазначимо, 4-поверхова кам'яниця "Ґросваєрська" є пам’яткою архітектури національного значення, побудована орієнтовно у ХVІІ столітті. Її нахва походить від прізвища власника будинку, доктора медицини Мартина Ґросваєра, бургомістра Львова з 1648 року. Будинок стоїть на видовженій ділянці приринкового кварталу, яка забудовувалася з XIV– XV ст. Упродовж останніх років на 1-му поверсі кам’яниці функціонує галерея "Арт-11".

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.