Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

площа Ринок, 38

Понеділок, 11 лютого 2019, 12:22

Вільчківську кам'яницю на площі Ринок придбала новостворена фірма з Києва

площа Ринок, 38

Приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro підвал та приміщення 1-го і 2-го поверхів на площі Ринок, 38 у Львові, загальною площею 481,10 кв.м.

Будинок є пам'яткою архітектури національного значення і розташований в межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (Галицький район Львова).

Аукціон стартував сьогодні, 11 лютого, участь у ньому взяла лише одна компанія – ТОВ "Крімсон Корп", яка запропонувала за приміщення 56 579 681 грн. Додамо, початкова вартість Вільчківської кам'яниці становила 50 416 680 грн.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Крімсон Корп" зареєстрована у листопад 2018 року у Києві, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Керівником та власником фірми є 21-річний киянин Альберт Маловічко.

Розмір статутного капіталу фірми становить 1 000 грн, що є недостатнім для її діяльності. Крім цього, з часу свого створення у підприємства змінилися 4 кінцеві власники, а керівника призначили лише 5 днів тому.

Зазначимо, 3-поверхова "Вільчківська кам'яниця" є пам'яткою архітектури національного значення, побудована у ХVII столітті на місці попереднього міщанського будинку. Одним із перших її власників був львівський райця Станіслав Вільчек, і саме від імені родини Вільчеків походить традиційна назва – "кам'яниця Вільчківська". Була реставрована у 1718 році, однак сучасна основа корпусу мурувалася у 1884 – 1885 роках Яном і Каролем Шульцами. Будинок має асиметричний неоренесансний фасад на 3 вікна, адаптований до історичних форм оточення. 

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

Тоді ж виконком Львівської міської ради дозволив збудувати заклад громадського харчування та апартаменти на вул. Вірменській, 32. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.