Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

університет Франка

Середа, 22 травня 2019, 15:47

ЗНО з математики здавали більше 155 тисяч абітурієнтів

університет Франка

Вчора в Україні стартувало ЗНО-2019, яке розпочалося іспитом із математики.

Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики, яке відбулося 21 травня, взяло 155 356 осіб, що становить 96,6% від загальної кількості зареєстрованих.

82 учасники ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 31 – через запізнення.

Проведення ЗНО у пунктах тестування забезпечували 26 765 осіб, з них 183 громадських спостерігачі та 38 представників ЗМІ.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики через поважні причини  можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Зазначимо, 21 травня розпочалася основна сесія ЗНО, яка стартувала тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.