Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Геннадій Васьків

П'ятниця, 24 травня 2019, 10:52

Заступника Садового облили фарбою

Геннадій Васьків

Сьогодні під час виконкому активісти облили зеленою фарбою заступника Андрія Садового Геннадія Васьківа.

Сьогодні під час засідання виконавчого комтету Львівської міської ради активісти – учасники АТО – облили зеленою фарбою заступника міського голови Львова Геннадія Васьківа.

Зокрема, учасники АТО, які прийли на виконком, виступили із протестом проти рішення щодо виділення квартир Львівською міською радою для чиновників: директору департаменту економічної політики Львівської міськради Ірині Кулинич, заступнику міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергію Бабаку та директору департаменту фінансової політики Олегу Іщуку.

За словами голови Української спілки учасників АТО Максима Кам'янецького, міськрада не виділяє учасникам АТО квартири, хоча зобов'язана це робити згідно з державною програмою, однак для чиновників Андрія Садового квартири знаходяться.

"Ми вам заявляємо, що з понеділка ми починаємо безстрокову акцію під стінами Львівської міської ради з наметами цілодобово. Тут буде 100-150 людей кожен день. Ми не дамо вам приймати жодного рішення, яким ви розкрадаєте бюджет і обкрадаєте людей. Акція буде доки ви не почнете працювати в інтересах громади Львова і учасників АТО" – заявив Максим Кам'янецький.

Зазначимо, Геннадій Васьків був виконавчим директором ТзОВ "Дунапак Україна", що належить австрійській компанії Prinzhorn Holding. У квітні 2017 року він став заступником з фінансово-економічних питань міського голови Львова Андрія Садового.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.