Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

судова справа

судова справа

П'ятниця, 24 травня 2019, 14:06

У Львові судитимуть групу сутенерів

До діяльності залучили шестеро дівчат з Львівщини, які за свої "послуги" отримували 1200-1400 грн за годину.

 Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. 

Обласна прокуратура завершила досудове розслідування стосовно трьох жителів Львівщини, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, а саме створення та утримання місць розпусти і забезпечення заняття проституцією щодо кількох осіб, в складі організованої групи.

Встановлено, що 36-річний чоловік створив стійку організовану групу в червні 2018 року. До її складу увійшли: 22-річна уродженка Яворова, 26-річний чоловік з Великих Мостів та ще одна особа, матеріали щодо якої виділено у окреме провадження.

З метою забезпечення надання платних послуг сексуального характеру зловмисники винаймали квартири у Львові.

До протиправної діяльності залучили шестеро дівчат з Львівщини. За свої "послуги" дівчата отримували 1200-1400 грн за годину. З усієї суми половину віддавали сутенеру, а частину водієві, який доставляв їх у потрібне місце.

Крім цього, фігуранти створили рекламу у мережі Інтернет, у якій вказували номер адміністраторки. Саме через неї здійснювався попередній запис клієнтів.

Викрили правопорушників 14 листопада 2018 року.

Під час обшуку за місцем проживання співорганізаторів та виконавця було виявлено та вилучено мобільні телефони із сім картками, за допомогою яких здійснювався зв'язок із клієнтами та повіями, банківські картки та інше.

Перше засідання у Галицькому районному суді м.Львова призначено на травень цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.