Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Петро Димінський

Понеділок, 27 травня 2019, 13:31

У Димінського вкотре забирають фазенду на Яворівському полігоні

Петро Димінський

Суд визнав недійсним договір оренди, який уклала фірма Петра Димінського на 30 га землі Яворівського полігону.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

15 та 20 травня 2019 року Західний апеляційний господарський суд скасував рішення господарського суду Львівської області від 18 вересня та 7 листопада 2018 року, яким в задоволенні позовів відмовлено та прийнято нові рішення про часткове та повне задоволення позовних вимог.

Нагадаємо, упродовж 2015-2017 років військова прокуратура Львівського гарнізону намагалася визнати недійсним договір оренди, укладеного фірмою, яка належить бізнесмену Петру Димінському, з Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною району щодо оренди 30 га землі в селі Верещиця Яворівського району на території Яворівського військового полігону.

Указані позови подані до суду Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною району, а заступник військового Львівського гарнізону вступив у розгляд судом першої інстанції цих справи на стороні позивача.

Зазначений договір визнано недійсним, а в задоволенні вимоги про зобов'язання відповідача усунути перешкоди в користуванні водними об'єктами відмовлено, оскільки позивачем не доведено, що відповідач будь-яким чином створює перешкоди у користуванні водоймами.

Додамо, що у 2018 році Господарський суд задовільнив позов прокуратури та зобов'язав фірму Димінського звільнити ділянку. 

А в березнія 2019 року, Західний апеляційний суд частково задовольнив скаргу зобов'язав Яворівську КЕЧ продовжити з фірмою договір оренди на приміщення колишнього військового профілакторію на території Яворівського військового полігону.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.