Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Фб Андрія Садового

Середа, 5 червня 2019, 15:17

Садовий стежитиме за хабарями своїх чиновників у прямому етері

Чиновники Львівської міськради зустрічатимуться з відвідувачами у спеціальних кабінетах, які обладнають відеокамерами.

Сьогодні на виконавчому комітеті Львівської міської ради затвердили організацію проведення зустрічей з відвідувачами керівників виконавчих органів Львівської міської ради та їх структурних підрозділів.

Про це передає кореспондент Варіантів.

Відтепер, щоб унеможливити корупцію у будівлі Львівської міської ради, керівники департаментів, управлінь та комунальних підприємств Львова зустрічатимуться із відвідувачами виключно за попереднім записом і у спеціально визначених кабінетах – № 108, 116, 202, 228-А, 230, 330, 512 у будівлі на Пл. Ринок, 1.

Крім цього, ці кабінети до 17 липня мають облаштувати системами відеоспостереження, а міськрада має посилити контроль за дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку працівників Львівської міської ради, зокрема щодо перебування посадовців за межами службових приміщень під час робочого дня.

Додамо, на початку квітня цього року загальну чисельність працівників Львівської міської ради збільшили з 1702 до 1762 осіб, а 25 квітня Львівська міськрада створила нову посаду заступника міського голови з питань безпеки міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.