Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Крехівська, 10

вул. Крехівська, 10

google.com.ua

Вівторок, 11 червня 2019, 14:09

У Львові за 180 000 гривень продали приміщення в історичному центрі міста

Львівська міськрада продала львів'янину приміщення на вул. Крехівська, 10 за 180 тис грн.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення цокольного поверху на вул. Крехівська, 10 у Львові, загальною площею 17,7 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 16 травня. становила 176 304 грн, однак тепер її зменшили до 88 152 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що приміщення не придбали під час першого етапу, відтак, повторний аукціон оголошується зі зниженням стартової ціни на 50%.

Повторний аукціон стартував 5 червня, на нього подалися 4 учасників, однак переможцем обрали Сергія Малькова зі Львова, який запропонував за приміщення 180 100 грн.

4-поверховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Галицькому районі в історичному центрі Львова. Поруч знаходяться: житлові будинки з вбудованими на перших та цокольних поверхах комерційними об'єктами, магазини, кафе-бари, ринок Краківський, Музейно-культурний комплекс пивної історії, Військова прокуратура Західного регіону, Личаківсько-Шевченківсько-Залізничний ОРВК, Львівська гімназія "Престиж".

Нагадаємо, Львівська міськрада продала приміщення у будинку на площі Ринок, 37 за 45 млн грн фірмі з Києва.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.