Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Meest

Meest

Прес-реліз,   Вівторок, 11 червня 2019, 10:02

Ростислав Кісіль: Міні-відділення та поштомати Meest запрацювали в Космо, Екомаркеті, АТБ та в інших відомих мережах

Meest

Швидко, зручно, вигідно  і без черг – такий сучасний поштовий сервіс запропонувала своїм клієнтам компанія Meest завдяки створенню найбільшої в Україні мережи міні-відділень та поштоматів.

Президент міжнародної групи компаній Meest Ростислав Кісіль наголосив, що компанії вдалось в стислі терміни успішно реалізувати першу фазу проекту створення та розвитку мережі міні-відділень та поштоматів в Україні.

 «Сьогодні міні-відділення та поштомати Meest запрацювали у відомих торгівельних мережах Космо, Екомаркеті, АТБ тощо. Компанія показує надзвичайно вдалу динаміку розвитку сучасних пунктів прийому та відправки посилок в Україні. Лише за травень нами було відкрито 133 міні-відділення та встановлено 33 поштомати.  Ми проводжуємо працювати далі, не збавляючи темпи й охоплюючи нашими послугами нові райони в великих містах та нові населенні пункти», - розповів він.

Meest в цьому проекті також співпрацює з відомими споживчими мережами Подорожник, Мобіжук, ПлюсМаркет, KF.UA, центрами обслуговування Укртелеком, а також АЗС ОККО. 

Ростислав Кісіль пояснив, що міні-відділення і поштомати – найбільш зручна форма надання поштових послуг тим, хто надає перевагу покупкам в інтернет-магазинах. Розвиток таких мереж – це загальносвітовий тренд, який задовольняє попит постійно зростаючого сегменту логістичних  послуг для Електронної комерції.

«У мобільному світі попит на швидку і зручну доставку є домінуючим. Клієнти хочуть отримувати і відправляти посилки в близьких до роботи або дому локаціях, без черг, без додаткового контакту з співробітниками поштово-логістичних компаній, а також у будь-який час.  Пункти прийому та відправки Meest – ідеальна пропозиція для забезпечення такого попиту. Розташування міні-відділень і поштоматів є доступними і зручними для клієнтів. Важливо, що значна їхня частина працює цілодобово, наприклад в мережах ОККО та АТБ», - наголосив він.

Переваги в роботі сучасних почтових міні-відділень і поштоматів  забезпечуються використанням  Meest сучасних цифрових технологій.

 Генеральний директор Meest Express Віктор Кучма розповів:  «Пункти прийому та відправки посилок Meest у відомих торгівельних мережах  відповідають не лише вимозі високої доступності. Це також швидка і проста послуга. Клієнти перед тим, як завітати до міні-відділення чи поштомату, створюють своє відправлення на нашому сайті або в мобільному додатку, самостійно запаковують та оплачують відправлення, і тоді  без додаткових процедур і зайвого часу відправляють його з міні-відділення або з поштомату.  Завдяки тому відправка чи отримання посилок займає в них менше, ніж п’ять хвилин. Впровадження новітніх ІТ технологій  –  важливий пріоритет нашої операційної діяльності. Оптимізація процедур оформлення та оплати відправлень з використанням  новітніх технологій дозволяє швидко надсилати посилку і ще швидше її отримувати».

Нагадаємо, у квітні 2019 року Meest та компанія ОККО домовились про відкриття 150 поштових міні-відділень Meest Express на автозаправних станціях мережі ОККО.

У грудні 2018 року Meest Express повідомив про придбання 1000 поштоматів, які планувалось встановити у зручних та доступних для користувачів місцях навесні 2019 року . Тоді ж  Meest Express придбав у ТОВ «Віеней-Автолізинг» 1900 поштоматів, розташованих у відділеннях Приватбанку та А-Банку в Україні. Ці кроки дозволили Meest Express стати власником найбільшої мережі поштоматів в Україні, яка нараховує майже 3000 одиниць.

Міжнародна група компаній Meest створена в 1989 році та веде свою діяльність в 20 країнах світу. В Україні Meest представлена компаніями: СП «Росан» – приватний міжнародний поштовий оператор, Meest Express – поштово-логістичний оператор України, myMeest – доставка покупок в іноземних інтернет магазинах, Meest Cargo – міжнародний перевізник габаритних вантажів, Meest Tour – провідний туристичний оператор, Meest Money Transfer – міжнародні грошові перекази та інші.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.