Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Вівторок, 25 червня 2019, 17:22

Львів протестує проти маршруток без кондиціонерів

У Львові зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити купляти маршрутки без кондиціонерів.

25 червня, на порталі е-петицій Андрій Маринюк зареєстрував петицію з вимогою заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів.

Зокрема, в тексті петиції йдеться, що ця вимога пов'язана із тим, що за проведеними дослідженнями, в літню пору температура в громадському транспорті міста сягає позначок від 35 до 40+ градусів. 

За словами автора петиції кондиціонування в громадському транспорті потрібно не лише для комфорту пасажирів, але й для збереження їхнього здоров'я.

"Львівські автобуси та маршрутки перетворились на справжнє пекло. Постійні скарги пасажирів на те, що комусь немає чим дихати, а комусь дує, а також жахливі запахи від розпарених людських тіл в переповнених трамваях, тролейбусах чи автобусах зробили неможливим пересування львів'ян та гостей міста в громадському транспорті" – йдеться у тексті петиції. 

Крім цього, автор петиції пропонує знизити вартість проїзду у громадському транспортуі, в якому відсутнє опалення в зимовий період чи кондиціонування в літній. 

Наразі петиція набрала 31 голос із 500 потрібних.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.