Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

продукти харчування

Середа, 26 червня 2019, 14:10

На Львівщині зменшилося виробництво харчових продуктів і напоїв

У січні-травні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 25,2%, переробної промисловості – на 0,6%, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросло на 5,8%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції
підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 16%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,3%), машинобудування (на 1,4%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,1%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 10,5%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 3,4%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 0,8%).  

Нагадаємо, у січні-березні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 6,3%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.